общественный комитет
для увековечения памяти
жертв бабьего яра
комитет «бабий яр»
Українська  Русская
главная заповедник имена история документы полемика ссылки о нас
ДОКУМЕНТЫ

Распоряжение Кабинета Министров Украины «Про утверждение плана мероприятий по перспективному развитию Национального историко-мемориального заповедника "Бабий Яр"»

26 июля 2018 года

Уряд затвердив план заходів з перспективного розвитку Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» на виконання статті 4 Указу Президента України від 20.10.2017 № 331 «Про додаткові заходи щодо перспективного розвитку Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр».

Рішення сприятиме реалізації заходів з перспективного розвитку Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр».

Актом доручено міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади та Київській міськдержадміністрації забезпечити виконання плану заходів за рахунок та в межах видатків державного та місцевих бюджетів, а також за рахунок інших не заборонених законодавством джерел фінансування.КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Розпорядження
від 26 липня 2018 р. № 542-р
Київ

Про затвердження плану заходів з перспективного розвитку Національного історико-меморіального заповідника “Бабин Яр”


1. Затвердити план заходів з перспективного розвитку Національного історико-меморіального заповідника “Бабин Яр”, що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади та Київській міській державній адміністрації:

забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, за рахунок та в межах видатків державного та місцевих бюджетів, а також за рахунок інших не заборонених законодавством джерел фінансування;

подавати щокварталу до 5 числа наступного місяця Міністерству культури інформацію про стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, для узагальнення та подання до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом, Кабінетові Міністрів України.        Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАНІнд. 73ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 26 липня 2018 р. № 542-р

ПЛАН ЗАХОДІВ
з перспективного розвитку
Національного історико-меморіального заповідника “Бабин Яр”


1. Забезпечити:

проведення в установленому порядку міжнародного конкурсу проектів меморіального комплексу Національного історико-меморіального заповідника “Бабин Яр”.

Мінкультури, Київська
міськдержадміністрація.
2018 рік;

завершення робіт з уточнення меж та зон охорони Національного історико-меморіального заповідника “Бабин Яр”, в тому числі опрацювання питання щодо можливості їх розширення, а також уточнення переліку пам’яток, інших об’єктів, що розташовані на території Національного історико-меморіального заповідника “Бабин Яр”.

Мінкультури, Київська
міськдержадміністрація.
2018 рік.

2. Створити музей історії Бабиного Яру, а також інші об’єкти з увічнення пам’яті жертв Голокосту та вшанування пам’яті жертв інших злочинів, скоєних нацистами під час окупації м. Києва, інших населених пунктів України щодо мирних жителів, військовополонених, учасників українського визвольного руху, передбачивши, зокрема:

1) затвердження Концепції комплексного розвитку Бабиного Яру з розширенням меж Національного історико-меморіального заповідника “Бабин Яр” та концепції музею історії Бабиного Яру.

Мінкультури, Український
інститут національної пам’яті.
2018 рік;

2) виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонтно-реставраційні роботи будівлі по вул. Мельникова, 44.

Мінкультури.
2018 рік;

3) проведення ремонтно-реставраційних робіт на будівлі по вул. Мельникова, 44.

Мінкультури.
2018—2019 роки;

4) розроблення та затвердження тематико-експозиційного плану музею історії Бабиного Яру та створення його експозиції.

Мінкультури.
2018—2019 роки.

3. Координація за участю Організаційного комітету з питань перспективного розвитку Національного історико-меморіального заповідника “Бабин Яр” заходів щодо увічнення пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру, що здійснюються відповідними ініціативними групами.

Мінкультури,
Український інститут національної пам’яті,
Київська міськдержадміністрація.
Постійно.

Деятельность Комитета «Бабий Яр»BESTHOSTING
хостинг на серверах
в Україні, США та Німеччині.
Домен БЕЗКОШТОВНО!
Наш баннер

© Общественный комитет «Бабий Яр», 2007-2024
Generated by
Alex:DB:Manager