громадський комітет
для вшанування пам'яті
жертв бабиного яру
комітет «бабин яр»
Українська  Русская
головна заповідник імена історія документи полеміка посилання про нас
ІМЕНА

У вічному боргу: Книга Пам’яті України – місто-герой Київ // Ред. колегія: голова І.П.Данькевич, заст. гол. О.П.Биструшкін. С.В.Григор’єв, П.П.Панченко, відп. секр. Г.Є.Ясєв. – К.: Пошуково-видавниче агентство «Книга Пам’яті України», 2005.

За матеріалами територіальних Книг Пам’яті України // Там само. - С. 520-603.

При перегляді Книг Пам’яті областей України та АР Крим виявлено: прізвища уродженців Києва, що загинули на фронтах, але в томах Книги Пам’яті м. Києва їх немає; прізвища загиблих уродженців з усіх куточків України, які поховані на кладовищах і в братських могилах столиці України, але їхні прізвища там не увічнені.

До списку відібрано персоналії 2 011 загиблих із 195 наявних в редакції томів. У тому числі персоналії 609 киян, загиблих у різних містах боїв, та 1 402 воїни, уродженці інших регіонів, поховані у м. Києві та на околицях столиці.

Вибірку провели громадські дослідники: А.А. Дідковська, Л.В. Рогозинська, О.М. Ухачевич та науковий редактор Г.П. Зазимко.

 А Б Г Д М П С Т У Ч Ш Я 
АКІМОВ Олександр Іванович Ст. сержант Помер від ран 10.10.1943. Похований: Дарницький ліс, м. Київ.
АКШІЄВ Іван Григорович, 1921, Херсонська обл., Іванівський р-н, с. Благородне Призваний 1941 Іванівським РВК. Лейтенант. Помер у таборі військовополонених у Дарниці, м. Київ, 31.03.1942.

 А Б Г Д М П С Т У Ч Ш Я 

Діяльність Комітету «Бабин Яр»BESTHOSTING
хостинг на серверах
в Україні, США та Німеччині.
Домен БЕЗКОШТОВНО!
Наш баннер

© Громадський комітет «Бабин Яр», 2007-2024
Generated by
Alex:DB:Manager